Grand Hotel

Grand Hotel

Grand hotel  »  Úvod

Vítá Vás město Třebíč, vítá Vás Grand hotel*** Třebíč

Zrekonstruovaný kongresový hotel v Třebíči - GRAND HOTEL*** se nachází v historickém centru města Třebíče, jejíž některé památky jsou na Seznamu světového, kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Komfortně vybavené pokoje odpovídají evropskému standardu a poskytují našim hostům pohodlí ubytování.

Kongresový sál, relaxační centrum a nejen to najdete v Grand hotelu v Třebíči!

GRAND HOTEL*** Třebíč nabízí kompletní zázamí pro školení, kongresy a semináře: kongresový sál, školící centrum. Pro pořádání kulturních akcí nebo svateb společenský sál, restaurace, salonky, music club, bowling, bazénsaunu, whirlpool (až pro 7 osob), hlídané parkoviště. Je tak vhodným místem pro pořádání firemních akcí, svateb, školení a kongresů v Třebíči na Vysočině.

Vše, co očekáváte od kvalitního ubytování v Třebíči

GRAND HOTEL*** se 100 komfortními převážně dvojlůžkovými pokoji s vlastním příslušenstvím, koupelnou a bezplatným přístupem na Internet (Wi-Fi) poskytuje svým vybavením pro ubytované hosty příjemný pobyt. V nepřetržitém provozu recepce je možno využít služby směnárny a doplňkového prodeje. Výtah je v našem hotelu samozřejmostí. Akceptujeme platby kreditními kartami. Garantujeme, že v našem hotelu si ubytování v Třebíči užijete!

Česky English Deutsch Italiano
Grand Hotel Třebíč
Karlovo náměstí 5, 67401 Třebíč
e-mail: info@grand-hotel.cz
tel.: +420 568 848 560
Vyrobilo Vergilio